نتایج جستجو برای عبارت :

ای هر روز نوشن کار سختی است؟

۱. برا روز مادر شامپو هلث نوشن خریدیم جلو جلو دادیم به مامی استفاده کنه چون لازم داشت + پن اسطوخدوس L'dora خریدم [شفاف کنندگیشو همون اولین بارم که میزنی معلومه .. راضیم ازش] 
۲. کیک خوردن با زهرا
۳. تونسم تایم پلانکمو طولانی تر برم بدون لرزش
۱. Bonding time + خواب بغلی [- یه دل تنگی عمیـــــــق]
۲. ماکارونی + آش رشته+ چایی وانیل داغ که میرف تو رگام
۳. حموم آب داغ + ماسک پیل آف + شامپو هلث نوشن [ خیلی راضیم ازش هم خارش کف سرمو کم کرده هم ریزش معمول موامو خیلی کمتر کرده هم از جنس موام راضی ترم .. خدا برا سازندش نگهش داره]
۱. ترشک برگه زردآلو + کوکو سبزی قالبی و تر تمیز + آب مرغ پرپیاز
۲. کتاب Harry potter & the order of the phoenix 2 رو شروع کردم [دوس دارم کلشو که تموم کردم ورژن انگلیسی اصلی و بی سانسورشم بخونم .. کتابش اصن فازش با فیلمش فرق میکنه برام سواله که اصل کتابش با ترجمش چق فرق داره]
۳. ماسک موی هلث نوشن ـمو اسپری کردم
اینکه ملت هنوز ازین اگهیا میذارن
Pet and gay friendly!!:)
که بگن که هم با سگ و گربه مشکلی نداریم م با آدم هم جنس گرا،
نشون میده که مردم تورنتو و کانادا احتمالا، هنوز دز عقب افتادگی به سر میبرن. این لینکشه.
Gay friendly ad
خیلی زشته نوشن این حرف.
خیلی زشته که تو گی رو بذاری کنار بقیه مواردی که ممکنه ممونع باشن:
no smoking
no pets
no laundry
no gay!
خیلی زشته
انگار من بگم 
no Iranian
no ....
واقعا اینها آدمای بد درونی هستن. شاید هم نادان. نمیدونم.
 «قهوه بخورم کافئین به  بدنم برسه سرحال شم »
این جمله یا چیزی تو این سبک جمله رو تو کافه ها یا بین مردم عادی که قهوه می نوشن ، زیاد ممکنه بشنوین ولی درسته آیا ؟

کافئین کارکردش اینطوریه : که میاد جای مولکول های خواب تو مغز میشینه و جلوی خوابیدن ما رو میگیره . تا اینجا خب همه چی درست ولی شما برای سرحال شدن و شادابی نیاز به نوشیدن خود «قهوه» دارین به خاطر اسید ها و ترکیب های شیمیایی موجود توی قهوه  که باعث میشه شما فشار خون بالاتر و در نتیجه افز
 «قهوه بخورم کافئین به  بدنم برسه سرحال شم »
این جمله یا چیزی تو این سبک جمله رو تو کافه ها یا بین مردم عادی که قهوه می نوشن ، زیاد ممکنه بشنوین ولی درسته آیا ؟

کافئین کارکردش اینطوریه : که میاد جای مولکول های خواب تو مغز میشینه و جلوی خوابیدن ما رو میگیره . تا اینجا خب همه چی درست ولی شما برای سرحال شدن و شادابی نیاز به نوشیدن خود «قهوه» دارین به خاطر اسید ها و ترکیب های شیمیایی موجود توی قهوه  که باعث میشه شما فشار خون بالاتر و در نتیجه افز
بسم الله الرحمن الرحیم.سالها قبل گاه به گاه اهل نوشن بودم، نوشته هایِ زرد. لابد هیجان دوران بلوغ و نوجوانیِ پیش از جوانی! گذشت، ننوشتم... داشت فراموشم میشد. پناه آوردم به شبکه های مجازی، آن موقع پیام رسان ها به اندازه حالا توع و تکثر نداشتند.یک لاینی بود و اینستاگرم و فیسبوک... و کمی هم گوگل پلاس!پلاس را که بستند، لاین هم نچسب شد، کسی هم نبود آنجا... (همین الان یادم آمد از یکی از بستگان خواسته بودم اسکرین شاتی بگیرد از پست های لاینم! کسی که احتما
"بسم الله الرحمن الرحیم"
بالاخره تونستم بعد از چندبار تلاش نا موفق،موفق بشم که وبلاگ رو درست کنم..اولین باره که دارم محیط وبلاگ رو میبینم تا حالا باهاش آشنا نبودم، به نظرم جای خوبیه برای نوشن و انتشار دادن متن های کوتاه و دل نوشته ها..
امیدوارم که از متن هایی که قراره بزارم خوشتون بیاد و نظرات خوبی دریافت کنم
قبلا فکر میکردم نویسنده خوبی هستم و نوشن رو دوست داشتم  اا امروز حال و حوضله نوشتن ندارم ،‌و از اصلا حس خوبی بعد از نوشتن ندارم . مهم ترین مشکل در نوشتن ی داستان و یا اتفاق ، شروع اون هست. جمله اول. اینکه بخواهیم اون رو گسترش بدیم و به یک نتیجه مطلوب برسیم کار سخت بعد است . امروز از لحظه سال تحویل چند روزی میگذرد. سال جدیدی شروع شده ،‌ سال  ۱۳۹۹ ، بعد از اتفاقات ناگوار بسیاری که در سال قبل شاهد بودیم ، در ادامه یک بحران جهانی وارد سال جدید شدیم. ت
واقعیت اینه که نوشته شدن این پست خودش جواب مثبتیه به سوالی که توی تیتر اومده.
یک ساعته که صفحه ارسال مطلب جدید بازه و هیچی ننوشتم. سوال بالا یکم ابهام داره، هر روز چه چیزی بنویسی؟ جنس نوشته ها چطور باشه؟ آیا نوشته ها کلماتی باشه که بعد از زدن دکمه انتشار، بلافاصله، حتی خودت علاقه به خوندش نداری و حتی بعد از چند سال که چشمت به اون میوفته مضخرف بودنش یادت میاد؟ نمونش میتونه خسته کننده ترین صورت گزارش رویداد های روزانه باشه یا چسناله هایی که با
بابا همینطوری با نگرانی سوال میپرسید که نوشن گفت -اقای شفقی به خدا چیزیش نیست فقط -فقط چی؟ نوشین لبخندی به بابا زد و گفت -فقط قراره تا چند وقت دیگه شما بابابزرگ بشین بابا برگشت با بهت نگام کرد از خجالت سرمو انداختم پایین باران با خوشحالی بالا پایین میپرید و اخجون اخجون میگرد دیدم بابا هیچی نمیگه سرمو برگردوندم طرفش که یه قطره اشک از چشاش افتاد پایین سریع رفتم تو بغلش -من و ببخش دخترم من و ببخش میدونم بدبختت کردم ای کاش میمردم و همچین روزی نمید
آموزش سریع و آسان نرم افزار نام یک دوره آموزشی هست که توسط وبسایت فرازسافت منتشر شده است. در این دوره آموزشی که فقط 1 ساعت و نیم زمانش هست می تونید کار کردن با نرم افزار ورد رو خیلی سریع یاد بگیرین 

برای چه کسانی دوره آموزش ورد مفید است؟
این دوره آموزشی برای تمامی افراد از جمله دانش آموزان،دانشجویان، کارمندان و سایر افرادی که با کامپیوتر و تایپ سروکار دارند مناسب است. اگر دانشجو هستید و می خواهید کارهای تایپ،نوشن مقاله و پایان نامه را خود
قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در محشر نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد——————
عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش ، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین——————
عالم همه محو گل رخسار حسین است ، ذرات جهان درعجب از کار حسین است . دانی که چرا خانه ی حق گشته سیه پوش ، یعنی که خدای تو عزادار حسین است——————
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان م

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
اول از همه تشکر میکنم از آقای سر به هوا و حاج آقا آزاد و جناب استاد بزرگ که بنده رو به این چالش دعوت کردن.
چند سال پیش که وبلاگ زدم بیان قابلیت دنبال کردن و سایر امکانات فعلی رو نداشت وقتی مهرماه دوباره برگشتم به دوران خوش وبلاگ نویسی دیدم بیان پیشرفت قابل توجهی داشته و تو این نه ماه انتظار داشتم باز همه شاهد این پیشرفت و امکانات باشم اما شما بگو دریغ از یک قالب جدید:/:/:/
بیان مثل دانش آموزای کلاس پنجمی شده که حس ارشد شدن داره و حس میکنه حاکم مدر
تغییرات و الگوریتم های جدید گوگل در سال 2019 موضوع مورد اهمیتی است که تمام صاحبان سایت باید آن را فرا بگیرند و مدام باید تغییرات و الگوریتم های جدید گوگل را مورد بررسی قرار بدهند، تا بتوانند سایتی بهینه و سئو شده داشته باشند و رتبه دلخواه خود را در نتایج گوگل کسب کنند.

دلیل تغییر الگوریتم های گوگل چیست؟
الگوریتم های گوگل یک سری قوانین تعریف شده از سمت گوگل است تا بتواند به صورت واقعی باعث رتبه بندی سایت های معتبر بشود.گوگل در نتایج سرچ خود
میدونین دوستان و رفقا
اگه بخواین به کل فلسفه زندگی و مخلوقات، به صورت جاجمنتال نگاه کنین،
میبینین که آدمها اغلب میخوان اون چیزی رو به دست بیارن که ندارن.
داشتم چند روز قبل به دوستم میگفتم
که از بچگی برای ما مو رنگ کردن و ارایش کردن عادی بود (مادر ما ارایشگر بود ولی خب خیلی پرافشنال کار نمیکرد، ولی خیلی عروس تحویل داده به جامعه، اغلب هم ساده ارایششون کرده و ازون عروسای ترسناک سه سطل رنگ رو صورت نبودن، مثل خارجیا بودن)
در نتیجه من و خواهرم توی ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه ، نمایندگی مرکزی اخوان | اخوان جم